Mantijų nuomos kainos ir sąlygos

 

Organizatoriui mantija -  Nemokamai!*


 

Užsisakykite mantijas - praneškite mums norimą mantijų kiekį, diplomų įteikimo ceremonijos datą, laiką ir tikslią vietą ir mes viskuo pasirūpinsime MES.

Už mūsų paslaugas galite atsiskaityti Jums patogiausiu būdu: grynaisiais prieš ceremoniją arba padarydami pinigų pavedimą internetu.

Mes žinome, kokia svarbi diplomų įteikimo diena, todėl garantuojame:

  1. Paslaugos užsakymo patogumą. Mantijas galite užsisakyti tiesiog internetu. Mes pasitikime Jumis, todėl neprašysime jokių užstatų ar išankstinių mokėjimų. Suprantame šventės organizatorių rūpesčius, todėl mantija organizatoriui - nemokamai!*
  2. Puikų klientų aptarnavimą. Turime didelę mantijų nuomos patirtį, todėl suprantame Jūsų poreikius: mūsų darbuotojai mielai jums padės pasipuošti mantijomis, parinks tinkamą mantijos dydį, pasakys komplimentą ir pralinksmins!
  3. Nemokamą mantijų pristatymą. Užsisakykite daugiau kaip 10 mantijų ir mantijas į sutartą ceremonijos vietą pristatysime nemokamai!
  4. Mantijų kokybę – mantijos yra pasiūtos iš lengvos medžiagos, kuri leis jums jaustis laisvai ir nevaržomai (net ir karštą vasaros dieną).
  5. Mantijų švarą. Mūsų bendrovė dėvėtas mantijas tą pačią dieną atiduoda į valyklą. Niekas nemėgsta sutepto rūbo, o per iškilmes tai gali sugadinti visą šventę. 
  6. Skirtingus mantijų dydžius. Visi mes norime, kad dėvimas drabužis atrodytų tinkamai. Mantijų turime įvairiausių dydžių, todėl tenkinsime visų jūsų poreikius.

Mantijas atvežame sukabintas mūsų 'Mantijų autobusiuke'.

Mantijų nuomos paslaugas studentams teikiame nuo 2005 metų. Per dešimt savo veiklos metų mantijomis bei kepuraitėmis papuošėme tūkstančius laimingų absolventų. Džiaugsimės galėdami prisidėti ir prie Jūsų puikios nuotaikos diplomų įteikimo ceremonijos metu!

*Užsakius 20 ir daugiau mantijų komplektų!

Mūsų draugai: Copy1 Ogeva LSP